ΥΠΟΨΗΦΙΟΙΧωρίς κατηγορία

Ενωμένοι Δημοσιογράφοι: Οι υποψήφιοί μας για τις αρχαιρεσίες του Δ.Σ. της ΕΣΗΕΑ & της Π.Ο.Ε.ΣΥ

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. συνήλθε σήμερα στα Γραφεία της Ένωσης επί της οδού Ακαδημίας αριθμός 20, προκειμένου να ανακηρύξει τους υποψηφίους στις αρχαιρεσίες της 27ης 28ης, 29ης, 30ης και 31ης Ιανουαρίου 2022, για την ανάδειξη των νέων μελών του Διοικητικού Συμβουλίου, της Εξελεγκτικής Επιτροπής, των Πειθαρχικών Συμβουλίων, των εκπροσώπων εργαζομένων και συνταξιούχων στο Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ, του Μορφωτικού Ιδρύματος της ΕΣΗΕΑ και των αντιπροσώπων στο 9ο Πανελλαδικό Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ.

Η Εφορευτική Επιτροπή αφού εξέτασε τις αιτήσεις υποψηφιοτήτων, αφού έλαβε υπ’ όψιν της την ένσταση και τις αποσύρσεις υποψηφιοτήτων που υποβλήθηκαν και αφού συμπλήρωσε και διόρθωσε στοιχεία υποψηφιοτήτων, ανακηρύσσει τους κάτωθι υποψηφίους:

1ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ)
3ΑΛΩΝΙΣΤΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΣΙΣΣΥ)
4ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
6ΑΝΤΩΝΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
7ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
10ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
11ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14ΓΚΑΒΕΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
15ΓΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16ΓΡΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
17ΓΡΑΦΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ
18ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
19ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20ΗΛΙΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
21ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ)
22ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24ΚΑΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
25ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΝΝΑ
26ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
27ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
28ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΕΤΡΟΣ
29ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ
30ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
31ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
32ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
33ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
34ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
35ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
36ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
37ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
38ΚΩΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – ΝΙΚΗ
39ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ (ΜΑΡΤΖΥ)
40ΛΑΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
41ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
42ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
43ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
44ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
45ΜΑΧΑΙΡΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ)
46ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
47ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ – ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ (ΤΙΝΑ)
48ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
49ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΡΗΣ
50ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
51ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
52ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
53ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
54ΞΥΔΑ ΕΛΕΝΗ (ΡΟΜΙΝΑ)
55ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
56ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
57ΠΑΛΙΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ
58ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
59ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
60ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ)
61ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
62ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
63ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΣΟΦΙΑ
64ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
65ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
66ΡΑΛΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ)
67ΡΕΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
68ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
69ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
70ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
71ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
72ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
73ΣΦΑΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
74ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)
75ΤΖΙΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΛΙΛΗ)
76ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
77ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
78ΤΣΑΚΙΤΖΙΑΝ ΚΡΙΚΟΡ
79ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
80ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
81ΤΣΙΒΓΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
82ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
83ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
84ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
85ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
86ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
87ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
88ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
89ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
90ΧΑΤΖΗ ΑΛΙΚΗ
91ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
92ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
2ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
3ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 9Ο ΤΑΚΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ Π.Ο.Ε.ΣΥ

1ΑΒΔΕΛΗ ΑΝΝΑ (ΝΙΑ)
2ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ)
4ΑΛΩΝΙΣΤΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΣΙΣΣΥ)
5ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
7ΑΝΤΩΝΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
10ΒΓΕΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
11ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
12ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
13ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16ΓΚΑΒΕΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
17ΓΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18ΓΡΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
19ΓΡΑΦΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ
20ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
21ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
22ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23ΗΛΙΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
24ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
25ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ)
26ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28ΚΑΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΝΝΑ
30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
31ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
32ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΕΤΡΟΣ
33ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ
34ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
35ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
36ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
37ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
38ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
39ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
40ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
41ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
42ΚΩΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – ΝΙΚΗ
43ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ (ΜΑΡΤΖΥ)
44ΛΑΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
45ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
46ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
47ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
48ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
49ΜΑΧΑΙΡΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ)
50ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
51ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ – ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ (ΤΙΝΑ)
52ΜΟΣΧΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
53ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
54ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΡΗΣ
55ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
56ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
57ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
58ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
59ΞΥΔΑ ΕΛΕΝΗ (ΡΟΜΙΝΑ)
60ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
61ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
62ΠΑΛΙΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ
63ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
64ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
65ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
66ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ)
67ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
68ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
69ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΣΟΦΙΑ
70ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
71ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΟΙΒΗ
72ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
73ΡΑΛΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ)
74ΡΕΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
75ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
76ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
77ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
78ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
79ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
80ΣΦΑΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
81ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)
82ΤΖΙΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΛΙΛΗ)
83ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
84ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
85ΤΣΑΚΙΤΖΙΑΝ ΚΡΙΚΟΡ
86ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
87ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
88ΤΣΙΒΓΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
89ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
90ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
91ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
92ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
93ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
94ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
95ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
96ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
97ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
98ΧΑΤΖΗ ΑΛΙΚΗ
99ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
100ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Σχόλια