SliderΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

Ενωμένοι Δημοσιογράφοι: Οι υποψήφιοι για τις αρχαιρεσίες του ΔΣ της ΕΣΗΕΑ

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α., μετά την παρέλευση της προθεσμίας για την υποβολή ενστάσεων, συνήλθε σήμερα στα Γραφεία της Ενώσεως, προκειμένου να ανακηρύξει τους υποψήφιους στις αρχαιρεσίες της 12ης και 13ης Ιουνίου 2019, για την ανάδειξη των νέων μελών του Διοικητικού Συμβουλίου, της Εξελεγκτικής Επιτροπής, των Πειθαρχικών Συμβουλίων και των εκπροσώπων εργαζομένων και των συνταξιούχων στο Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

Η Εφορευτική Επιτροπή αφού εξέτασε τις ενστάσεις που υποβλήθηκαν, ανακηρύσσει τους κάτωθι υποψήφιους:

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ)
2ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ
3ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
4ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
7ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ)
8ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΟΣ)
9ΒΑΣΙΛΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΚΟΥΛΑ
10ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ)
12ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14ΓΙΑΜΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ
15ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
16ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)
17ΓΚΑΒΕΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
18ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
19ΔΑΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
20ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
21ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
22ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
23ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ)
24ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ)
26ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27ΚΑΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
28ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΝΝΑ
29ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
30ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
31ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ
32ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
33ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ
34ΚΟΠΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
35ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) 
36ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
37ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
38ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
39ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
40ΛΑΒΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
41ΛΑΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
42ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
43ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
44ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
45ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ
46ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
47ΜΑΚΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
48ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
49ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
50ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
51ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
52ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΑΡΗΣ
53ΜΠΑΤΑΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
54ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
55ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
56ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
57ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
58ΞΥΔΑ ΕΛΕΝΗ (ΡΟΜΙΝΑ)
59ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
60ΠΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
61ΠΑΛΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΑΣΣΑ)
62ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
63ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
64ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
65ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
66ΠΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
67ΠΟΡΦΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
68ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
69ΡΑΛΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ)
70ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
71ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
72ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
73ΣΤΑΘΑΚΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ
74ΣΤΑΪΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΠΟΛΥΡΗΝΑ)
75ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
76ΣΦΑΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)
77ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
78ΤΖΙΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ – ΛΙΛΗ
79ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
80ΤΣΑΚΙΤΖΙΑΝ ΚΡΙΚΟΡ
81ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
82ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
83ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
84ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΩΜΑΣ
85ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
86ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
87ΤΣΙΤΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
88ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
89ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
90ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
91ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
92ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
93ΧΑΤΖΗ ΑΛΙΚΗ
94ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
95ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ)
2ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

πηγή: esiea.gr

Σχόλια